Polskiego Związku Sportów Saneczkowych
JUNIORZY NA TORACH LODOWYCH - DOFINANSOWANO Z FUNDUSZU ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ
Kalendarz zawodów i zgrupowań szkoleniowych juniorów i juniorów młodszych w saneczkarstwie na torach lodowych sztucznie mrożonych w roku 2024
ROK 2024 |
Miejsca zgrupowań szkoleniowych i rozgrywania zawodów |
|
JUNIORZY Zawodniczki i zawodnicy : Oliwia Baś,Maksymilian Gutowski, Adam Jaśkiewicz, Piotr Jaśkiewicz, Marlena Kądziołka, Nikola Smorońska, Patryk Prechitko, Trenerzy: Dariusz Ziarno, Andrzej Kupczyk |
7 – 10 stycznia Zgrupowanie szkoleniowe Stary Smokowiec
10 – 14 stycznia Zgrupowanie Szkoleniowe Bludenz Austria
22 – 22 stycznia Puchar Świata Juniorów Bludenz Austria
25 – 28 stycznia Zgrupowanie szkoleniowe Konigssee Niemcy
28 stycznia – 4 luty Puchar Świata Juniorów St Moritz Szwajcaria
4 – 12 luty Zgrupowanie Szkoleniowe Lillehammer Norwegia
12 – 20 luty Mistrzostwa Świata Juniorów Lillehammer Norwegia
19 maja – 1 czerwca Zgrupowanie szkoleniowe w COS Spała
6 - 13 sierpnia Zgrupowanie szkoleniowe w Smrzowce Republika Czeska
28 września – 10 października Zgrupowanie szkoleniowe Lillehammer Norwegia
11 – 20 października Zgrupowanie szkoleniowe Sigulda Łotwa
2 – 7 października Zgrupowanie szkoleniowe Stary Smokowec Słowacja
7 – 16 listopada Zgrupowanie szkoleniowe Bludenz Austria
Następne terminy do ustalenia
=================================================================================
JUNIORZY MŁODSI
Zawodniczki i zawodnicy: Karol Warzybok, Oliwia Dawidowska ,Cyprian Dybalski ,Zuzanna Jędrzejczyk, Zuzanna Pieron, Michał Gancarczyk i Emilia Nosal. Trenerzy Przemysław Pochłód, Tomasz Koćmierowski.
2 – 8 stycznia Zgrupowanie szkoleniowe Altenberg Niemcy
9 – 12 stycznia Zgrupowanie szkoleniowe Karpacz
13 – 25 stycznia Młodzieżowe Zimowe Igrzyska Olimpijskie Gangwon Korea Płd.
29 stycznia – 12 luty Zgrupowanie szkoleniowe Karpacz/Łagów
13 – 18 luty Zgrupowanie szkoleniowe Stary Smokowiec Republika Czeska
23 – 29 luty Zgrupowanie szkoleniowe Karpacz
3 – 12 kwietnia Zgrupowanie szkoleniowe Karpacz/Łagów
14 – 23 kwietnia Zgrupowanie szkoleniowe Zwickau Niemcy
5 – 13 maja Zgrupowanie szkoleniowe Zwickau Niemcy
14 – 21 maja Zgrupowanie szkoleniowe Ilmenau Niemcy
28 maja – 9 czerwca Zgrupowanie szkoleniowe Karpacz
10 – 17 czerwca Zgrupowanie szkoleniowe COS Cetniewo
18 – 25 czerwca Zgrupowanie szkoleniowe Karpacz
15 – 23 sierpnia Zgrupowanie szkoleniowe Oberhof/Ilmenau Niemcy
29 września – 18 października Zgrupowanie szkoleniowe Lillehammer Norwegia
Następne terminy do ustalenia
Wiadomości
02 kwietnia 2024, godz. 15:04 Kalendarz FIL na sezon 2024-25 |
|
29 marca 2024, godz. 14:44 Wesołych Świąt! |
|
28 marca 2024, godz. 12:07 Powiatowe Centrum Sportu w Marcinkowicach otwarte |
|
18 marca 2024, godz. 09:03 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2024 na torze sztucznie lodzonym |
|
11 marca 2024, godz. 08:34 XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach zimowych Małopolska 2024, saneczkarstwo lodowe. |