czas na polskie SANECZKARSTWO
budzik pzssan

Saneczkarstwo lodowe - Juniorzy i YOGi

 

A A A

Kadra Narodowa Juniorów i Młodzieżowa Kadra Przygotowująca się do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w 2020 roku - konsultacja szkoleniowa w SMS Karpacz 21-23.09.2018

Skład ekipy:

KNJ: Klaudia Domaradzka, Natalia Jamróz, Natalia Wojnarowska, Kacper Tarnawski, Arkadiusz Dybalski, Dominik Houhoud, Jakub Karaś, Mateusz Karaś.

YOGi: Patrycja Karaś, Anna Bryk, Nikola Domowicz, Dominika Piwkowska, Marcin Kiełbasa, Kacper Imiołek, Łukasz Maćkała, Stanisław Bielawski.

Trener: Dariusz Ziarno, Krzysztof Lipiński

 

 

Kadra Narodowa Juniorów - konsultacje szkoleniowe w Jeleniej Górze

24-27.09.2018
01-04.10.2018
15-18.10.2018

Skład ekipy:

Zawodnicy: Klaudia Domaradzka

Trenerzy: Paweł Zimoń

 

 

Kadra Narodowa Juniorów - partnerskie warsztaty z Kadrą Juniorów Niemiec

Oberhof 6-13.10.2018
Altenberg 20-27.10.2018
Winterberg 27.10-03.11.2018
Konigssee 9-16.11.2018

Skład ekipy:

Zawodnicy: Klaudia Domaradzka, Kacper Tarnawski, Jakub Karaś, Mateusz Karaś.

Trener: Andrzej Śmierzchalski

 

 

Kadra Narodowa Juniorów - Puchar Świata Seniorów w Igls 18-26.11.2018

Skład ekipy:

Zawodnicy: Klaudia Domaradzka, Kacper Tarnawski.

Trener: Andrzej Śmierzchalski

 

 

Kadra Narodowa Juniorów - zgrupowanie szkoleniowe Sigulda 1-15.12.2018

Skład ekipy:

Zawodnicy: Klaudia Domaradzka, Natalia Jamróz, Natalia Wojnarowska, Kacper Tarnawski, Jakub Karaś, Mateusz Karaś.

Trener: Andrzej Śmierzchalski

 

 

MŁODZIEŻOWA KADRA PRZYGOTOWUJĄCA SIĘ DO MŁODZIEŻOWYCH IGRZYSK OLIMPIJSKICH W 2020 ROKU (YOG)

Konsultacja szkoleniowa w Krynicy 09-14.09.2018

Skład ekipy:

Zawodnicy: Patrycja Karaś, Anna Bryk, Nikola Domowicz, Dominika Piwkowska, Marcin Kiełbasa, Kacper Imiołek, Łukasz Maćkała.

Trener: Andrzej Śmierzchalski

 

 

Konsultacje szkoleniowe ITW

Altenberg 16-21.10.2018
Oberhof 21-28.10.2018
Igls 03-12.11.2018
Altenberg 18-27.11.2018

Skład ekipy:

Zawodnicy: Patrycja Karaś, Anna Bryk, Nikola Domowicz, Dominika Piwkowska, Marcin Kiełbasa, Kacper Imiołek, Łukasz Maćkała .

Trener: Andrzej Śmierzchalski

Mechanik: Karol Mikrut