czas na polskie SANECZKARSTWO
budzik pzssan

Saneczkarstwo lodowe - seniorzy

 

A A A

Akcje szkoleniowe finansowane przez MSiT

Akcje szkoleniowe 2018:

  • 28.09 – 09.10.2018 - Konsultacja szkoleniowa Lillehammer ( Norwegia )
    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Trenerzy:
    Kuls-Kusyk Ewa, Wojtuściszyn Natalia, Kurowski Maciej, Chmielewski Wojciech, Kowalewski Jakub, Sochowicz Mateusz Skowroński Marek, Przerywacz Patryk
  • 10 – 16.10.2018 - Konsultacja szkoleniowa Oberhof ( Niemcy )
    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Trenerzy:
    Kuls-Kusyk Ewa, Wojtuściszyn Natalia, Kurowski Maciej, Chmielewski Wojciech, Kowalewski Jakub, Sochowicz Mateusz Skowroński Marek, Przerywacz Patryk
  • 16 – 21.10.2018 - Konsultacja szkoleniowa Konigssee ( Niemcy )
    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Trenerzy:
    Kuls-Kusyk Ewa, Wojtuściszyn Natalia, Kurowski Maciej, Chmielewski Wojciech, Kowalewski Jakub, Sochowicz Mateusz Skowroński Marek, Przerywacz Patryk
  • 25.10 – 1.11.2018 - Konsultacja szkoleniowa Whistler (Kanada)
    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Trenerzy:
    Chmielewski Wojciech, Kowalewski Jakub, Sochowicz Mateusz Torsten Goerlitzer
  • 2-9.11.2018 - Konsultacja szkoleniowa Lake Placid (USA)
    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Trenerzy:
    Chmielewski Wojciech, Kowalewski Jakub, Sochowicz Mateusz Torsten Goerlitzer
  • 28.10 – 3.11.2018 - Konsultacja szkoleniowa Oberhof ( Niemcy )
    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Trenerzy:
    Kuls-Kusyk Ewa, Wojtuściszyn Natalia, Kurowski Maciej Skowroński Marek, Przerywacz Patryk
  • 12 – 19.11.2018 - Konsultacja szkoleniowa Winterberg ( Niemcy )
    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Trenerzy:
    Kuls-Kusyk Ewa, Wojtuściszyn Natalia, Kurowski Maciej, Chmielewski Wojciech, Kowalewski Jakub, Sochowicz Mateusz Skowroński Marek, Przerywacz Patryk
  • 19 – 26.11.2018 - Puchar Świata Igls ( Austria )
    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Trenerzy:
    Kuls-Kusyk Ewa, Wojtuściszyn Natalia, Kurowski Maciej, Chmielewski Wojciech, Kowalewski Jakub, Sochowicz Mateusz Skowroński Marek, Jaworski Łukasz
  • 26.11 – 2.12.2018 - Puchar Świata Whistler (Kanada)
    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Trenerzy:
    Kuls-Kusyk Ewa, Wojtuściszyn Natalia, Kurowski Maciej, Chmielewski Wojciech, Kowalewski Jakub, Sochowicz Mateusz Skowroński Marek, Zimoń Paweł
  • 3 – 9.12.2018 - Puchar Świata Calgary (Kanada)
    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Trenerzy:
    Kuls-Kusyk Ewa, Wojtuściszyn Natalia, Kurowski Maciej, Chmielewski Wojciech, Kowalewski Jakub, Sochowicz Mateusz Skowroński Marek, Zimoń Paweł
  • 10 – 16.12.2018 - Puchar Świata Lake Placid (USA)
    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Trenerzy:
    Kuls-Kusyk Ewa, Wojtuściszyn Natalia, Kurowski Maciej, Chmielewski Wojciech, Kowalewski Jakub, Sochowicz Mateusz Skowroński Marek, Zimoń Paweł

 

*******************************************************************************************

 

Akcje szkoleniowe 2017:

  • 30.10-12.11.2017 - Konsultacja szkoleniowa - PyeongChang/ Korea Południowa
    Powołani zawodnicy:
    Jedynki kobiet Jedynki mężczyzn Dwójki mężczyzn Osoby towarzyszące
    Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie), Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz) Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe) / Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz) Marek Skowroński, Łukasz Jaworski
  • 18-20.10.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Altenberg/ Niemcy
    Powołani zawodnicy:
    Jedynki kobiet Jedynki mężczyzn Dwójki mężczyzn Osoby towarzyszące
    Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie), Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz) Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe) / Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz) Marek Skowroński, Łukasz Jaworski
  • 14-17.10.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Konigssee/ Niemcy
    Powołani zawodnicy:
    Jedynki kobiet Jedynki mężczyzn Dwójki mężczyzn Osoby towarzyszące
    Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie), Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz) Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe) / Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz) Marek Skowroński, Łukasz Jaworski
  • 09-13.10.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Winterberg/ Niemcy
    Powołani zawodnicy:
    Jedynki kobiet Jedynki mężczyzn Dwójki mężczyzn Osoby towarzyszące
    Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie), Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz) Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe) / Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz), Adam Wanielista/ Artur Petyniak (KS Śnieżka Karpacz) Marek Skowroński, Patryk Przerywacz
  • 05-08.10.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Oberhof/ Niemcy
    Powołani zawodnicy:
    Jedynki kobiet Jedynki mężczyzn Dwójki mężczyzn Osoby towarzyszące
    Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie), Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz) Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe) / Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz) Marek Skowroński, Łukasz Jaworski
  • 27.09-04.10.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Lillehammer/ Norwegia
    Powołani zawodnicy:
    Jedynki kobiet Jedynki mężczyzn Dwójki mężczyzn Osoby towarzyszące
    Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie), Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz) Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe) / Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz), Adam Wanielista / Artur Petyniak (KS Śnieżka Karpacz) Marek Skowroński, Łukasz Jaworski
  • 08-16.09.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Krynica-Zdrój/ Polska
    Powołani zawodnicy Osoby towarzyszące
    Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie), Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie), Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz), Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe) / Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz) Marek Skowroński
  • 06-08.09.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Warszawa/ Polska
    Powołani zawodnicy Osoby towarzyszące
    Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie), Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie), Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz), Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe) / Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz) Marek Skowroński
  • 27.08-03.09.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Oberhof/ Niemcy
    Powołani zawodnicy Osoby towarzyszące
    Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie), Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie), Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz), Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe) / Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz) Marek Skowroński
  • 27-30.08.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Oberhof/ Niemcy
    Powołani zawodnicy
    Petyniak Artur (KS Śnieżka Karpacz), Wanielista Adam (KS Śnieżka Karpacz)
  • 03-07.08.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Jelenia Góra/ Polska
    Powołani zawodnicy Osoby towarzyszące
    Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski, Maciej Kurowski Paweł Zimoń (fizjoterapeuta)
  • 23.07-02.08.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Sarajewo/ Bośnia i Hercegowina
    Powołani zawodnicy Osoby towarzyszące
    Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie), Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz), Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe) / Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz) Marek Skowroński
  • 10-23.07.2017 - Konsultacja szkoleniowa - COS Giżycko/ Polska
    Powołani zawodnicy Osoby towarzyszące
    Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie), Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz), Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe) Patryk przerywacz (trener/ masażysta)
  • 02-05.07.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Oberhof/ Niemcy
    Powołani zawodnicy
    Petyniak Artur (KS Śnieżka Karpacz), Wanielista Adam (KS Śnieżka Karpacz)
  • 30.06-06.07.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Oberhof/ Niemcy
    Powołani zawodnicy Osoby towarzyszące
    Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie), Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie), Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz), Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz) Marek Skowroński, inż. Zbigniew Staniak - Instytut Sportu PIB, Norbert Hahn - trener niemiecki
  • 25-29.06.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Jelenia Góra/ Polska
    Powołani zawodnicy Osoby towarzyszące
    Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski, Maciej Kurowski Paweł Zimoń (fizjoterapeuta)
  • 28.05-02.06.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Oberwiesenthal/ Niemcy
    Powołani zawodnicy Osoby towarzyszące
    Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie), Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie), Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz), Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz) Marek Skowroński, inż. Zbigniew Staniak - Instytut Sportu PIB, Torsten Goerlitzer - trener niemiecki, Biomechanik ośrodka Oberwiesenthal
  • 23-27.05.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Jelenia Góra/ Polska
    Powołani zawodnicy Osoby towarzyszące
    Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski, Maciej Kurowski Paweł Zimoń (fizjoterapeuta)
  • 20-23.04.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Jelenia Góra/ Polska
    Powołani zawodnicy Osoby towarzyszące
    Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski, Maciej Kurowski Paweł Zimoń (fizjoterapeuta)
  • 12-14.04.2017 - Konsultacja trenerska - Berchtesgaden/ Niemcy
    Osoby uczestniczące
    Marek Skowroński (trener główny)
  • 29.03-01.04.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Katowice/ Polska
    Powołani zawodnicy Osoby towarzyszące
    Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie), Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie), Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz), Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz) Marek Skowroński
  • 09-22.03.2017 - Zgrupowanie lecznicze - COS Spała/ Polska
    Osoby uczestniczące
    Maciej Kurowski

Na wszystkie niżej wymienione imprezy powołani zostali zawodnicy:

Jedynki kobiety Jedynki mężczyzn Dwójki mężczyzn
Kuls Ewa (UKS Nowiny Wielkie), Wojtuściszyn Natalia (UKS Nowiny Wielkie) Kurowski Maciej (KS Śnieżka Karpacz), Sochowicz Mateusz (KS Śnieżka Karpacz) Chmielewski Wojciech (MKS Karkonosze Sporty Zimowe)/ Kowalewski Jakub (KS Śnieżka Karpacz)
  • 21-27.02.2017 - Puchar Świata Seniorów - Altenberg/ Niemcy
    Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny), Łukasz Jaworski (fizjoterapeuta)
  • 14-20.02.2017 - Puchar Świata Seniorów - PeyongChang/ Korea Południowa
    Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny), Łukasz Jaworski (fizjoterapeuta)
  • 07-13.02.2017 - Konsultacja Szkoleniowa - PeyongChang/ Korea Południowa
    Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny), Łukasz Jaworski (fizjoterapeuta)
  • 31.01-06.02.2017 - Puchar Świata Seniorów - Oberhof/ Niemcy
    Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny)
  • 22-30.01.2017 - Mistrzostwa Świata Seniorów - Innsbruck/ Austria
    Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny), Łukasz Jaworski (fizjoterapeuta)
  • 17-21.01.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Konigssee/ Niemcy
    Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny), Łukasz Jaworski (fizjoterapeuta)
  • 09-16.01.2017 - Puchar Świata Seniorów - Sigulda/ Łotwa
    Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny)
  • 01-08.01.2017 - Mistrzostwa Europy - Konigssee/ Niemcy
    Osoby towarzyszące: Marek Skowroński (trener główny), Łukasz Jaworski (fizjoterapeuta)