czas na polskie SANECZKARSTWO
budzik pzssan

Saneczkarstwo naturalne

 

A A A

Seniorzy Saneczkarstwo naturalne:

2018

  • 24.09-29.11.2018 - Konsultacja szkoleniowa Włochy/Austria

    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Julia Płowy, Rafał Zasuwa, Marcin Sitkowski, Patryk Budny, Mateusz Zuber
    Rezerwa: Krzysztof Orszulik, Oskar Malorny
    Trenerzy: Małgorzata Jędrzejko, Adam Jędrzejko

  • 24-29.12.2018 - Konsultacja szkoleniowa Włochy/Austria

    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Klaudia Promny, Kacper Pietraszko, Konrad Stano, Szymon Majdak, Emilia Krawczyk, Kacper Adamski
    Trener: Mirosława Ogrodzka

  • 30.11-2. 12.2018 - Puchar Świata Włochy/Austria

    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Julia Płowy, Marcin Sitkowski, Patryk Budny, Rafał Zasuwa, Mateusz Zuber
    Rezerwa: Kacper Pietraszko, Konrad Stano, Klaudia Promny
    Trenerzy: Małgorzata Jędrzejko, Adam Jędrzejko

  • 11-16.12.2018 - Szkółka FIL Winterleiten (Austria)

    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Emilia Krawczyk, Szymon Majdak
    Trener: Adam Jędrzejko

  • 17-20.12.2018 - Konsultacja szkoleniowa Winterleiten (Austria)

    Skład ekipy:
    Zawodnicy: Julia Płowy, Klaudia Promny, Marcin Sitkowski, Patryk Budny, Rafał Zasuwa, Mateusz Zuber, Kacper Pietraszko, Konrad Stano, Szymon Majdak, Kacper Adamski
    Rezerwa: Emilia krawczyk, Zuzanna Orszulik, Oskar Malorny
    Trenerzy: Małgorzata Jędrzejko, Mirosława Ogrodzka, Adam Jędrzejko

2017

  • 07-15.02.2017 - Mistrzostwa Europy - Umhausen/ Austria
    Powołani zawodnicy:
    Jedynki kobiet Jedynki mężczyzn Osoby towarzyszące
    Płowy Julia (KSS BESKIDY) Budny Patryk (UKS SMYK) Sitkowski Marcin (ULKS ŁOŚ Gołdap) Zasuwa Rafał (KSS BESKIDY) Małgorzata Jędrzejko Ogrodzka Mirosława Adam Jędrzejko
  • 31.01-06.02.2017 - Mistrzostwa Świata Seniorów - Vatra Dornei/ Rumunia
    Powołani zawodnicy:
    Jedynki kobiet Jedynki mężczyzn Osoby towarzyszące
    Szuler Aleksandra (ULKS Łoś Gołdap) Płowy Julia (KSS BESKIDY) Budny Patryk (UKS SMYK) Sitkowski Marcin (ULKS ŁOŚ Gołdap) Zasuwa Rafał (KSS BESKIDY) Małgorzata Jędrzejko Ogrodzka Mirosława Adam Jędrzejko
  • 09-16.01.2017 - Konsultacja Szkoleniowa - Latsch/ Włochy
  • 05-08.01.2017 - Puchar Świata Seniorów - Latsch/Włochy
    Powołani zawodnicy:
    Jedynki kobiet Jedynki mężczyzn Osoby towarzyszące
    Szuler Aleksandra (ULKS Łoś Gołdap) Budny Patryk (UKS SMYK) Sitkowski Marcin (ULKS ŁOŚ Gołdap) Małgorzata Jędrzejko Adam Jędrzejko

Juniorzy Saneczkarstwo naturalne:

  • 08.02-12.02.2017 - Mistrzostwa Europy Juniorów - Umhausen/ Austria
  • 06-08.01.2017 - Koszultacja szkoleniowa - Latsch/Włochy
    Powołani zawodnicy:
    Jedynki kobiet Jedynki mężczyzn Osoby towarzyszące
    Orszulik Zuzanna (ULKS ZRYW) Płowy Julia (KSS BESKIDY) Zasuwa Rafał (KSS BESKIDY) Zuber Mateusz (UKS SMYK) Pietraszko Kacper (KSS BESKIDY) Spratek Kacper (KSS BESKIDY) Ogrodzka Mirosława
  • 04-05.01.2017 - Puchar Świata Juniorów - Laas/ Latzfons/ Włochy
    Powołani zawodnicy:
    Jedynki kobiet Jedynki mężczyzn Osoby towarzyszące
    Orszulik Zuzanna (ULKS ZRYW) Płowy Julia (KSS BESKIDY) Zasuwa Rafał (KSS BESKIDY) Zuber Mateusz (UKS SMYK) Pietraszko Kacper (KSS BESKIDY) Spratek Kacper (KSS BESKIDY) Ogrodzka Mirosława
  • 01-03.01.2017 - Konsultacja szkoleniowa - Laas/ Włochy
    Powołani zawodnicy:
    Jedynki kobiet Jedynki mężczyzn Osoby towarzyszące
    Orszulik Zuzanna (ULKS ZRYW) Płowy Julia (KSS BESKIDY) Zasuwa Rafał (KSS BESKIDY) Zuber Mateusz (UKS SMYK) Pietraszko Kacper (KSS BESKIDY) Spratek Kacper (KSS BESKIDY) Ogrodzka Mirosława