budzik pzssan

Saneczkarze startowali w Niemczech i we Włoszech

13 stycznia 2020, godz. 13:08

A A A

W zawodach Pucharu Świata na torach  sztucznie mrożonych, które odbyły się  na niemieckim torze w Altenbergu  Mateusz Sochowicz zajął  24 lokatę. Kacper Tarawski w Pucharze Narodów uplasował się na 23 miejscu, które nie kwalifikowało do startu w Pucharze Świata.

W najbliższy weekend w norweskim Lillehamer odbędą się Mistrzostwa Europy. Polska sztafeta mieszana zalicza się do sztafet, które mogą osiągnąć punktowane miejsce.

Podczas zawodów Pucharu Świata seniorów na torach naturalnych w włoskim Passeiertal  Adam Jędrzejko w konkurencji jedynek zajął 15 miejsce, Szymon Majdak 24. Dwójka w składzie Adam Jędrzejko, Konrad Stano zajęli siódmą lokatę. Po trzech zawodach z cyklu Pucharów Świata zajmują oni wysoką piątą pozycję gromadząc 142 punkty rankingowe.4