czas na polskie SANECZKARSTWO
budzik pzssan

Rozstrzygnięcie konkursu na trenera głównego kadry juniorów młodszych (YOG) na torach lodowych

05 listopada 2020, godz. 07:36  

A A A

Zarząd Polskiego Związku Sportów Saneczkowych na wniosek Komisji Konkursowej w dniu 22 października 2020 r., na drodze elektronicznej, zatwierdził kandydaturę p. Przemysława Pochłóda na trenera głównego kadry narodowej juniorów młodszych (YOG) na torach lodowych sztucznie mrożonych. Głównym celem określonym przez Zarząd PZSSan dla nowego trenera i jego sztabu szkoleniowego jest uzyskanie awansu do IV Zimowych Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w 2024 roku w PyeongChang (Republika Korei).

Zarząd PZSSan informuje, iż do konkursu zgłosiły się dwie osoby, z których wymogi formalne określone w założeniach konkursu opublikowane na stronie internetowej PZSSan., spełniła jedna osoba.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów szkoleniowych oraz pomyślności w życiu osobistym.

Przemysław Pochłód

Z wykształcenia Menedżer sportu, magister wychowania fizycznego, absolwent AWF Wrocław. Trener II klasy w saneczkarstwie. Nauczyciel i opiekun saneczkarzy lodowych w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu. Działacz Okręgowego Związku Sportów Saneczkowych w Karpaczu i Międzyszkolnego Klubu Sportowego „KARKONOSZE – sporty zimowe” w Jeleniej Górze. Były reprezentant Polski w Saneczkarstwie oraz kilkukrotny Mistrz Polski.