czas na polskie SANECZKARSTWO
budzik pzssan

Zakończyły się Mistrzostwa Europy seniorów w saneczkarstwie na torach naturalnych

14 lutego 2022, godz. 12:43

A A A

We włoskim zimowym kurorcie Laas zakończyły się Mistrzostwa Europy w saneczkarstwie na torach naturalnych.

Najlepsze dwie polskie zawodniczki walczyły na miarę ich możliwości. Julia Płowy w pierwszym przejeździe była 12. Po drugim zakończyła mistrzostwa na 15 miejscu. Klaudia Promny w pierwszym przejeździe była 16. Po drugim została sklasyfikowana również na 16 miejscu. Startująca jeszcze w wieku juniorki Paulina Lipińska zajęła 22 miejsce. Również junior Adrian Machnik zajął  25  miejsce. W kategorii Team Julia Płowy i Adrian Machnik zajęli 7 miejsce. W następny weekend  odbędą się zawody Pucharu Świata w austriackim Mariazell.