czas na polskie SANECZKARSTWO
budzik pzssan

SANECZKARSTWO NATURALNE

 

A A A

SENIORZY NA TORACH NATURALNYCH
2019
STYCZEŃ

11-13.01.2019 – Puchar Świata Seniorów St. Sebastian (Austria)
Zawodnicy:
Julia Płowy, Klaudia Promny, Szymon Majdak, Rafał Zasuwa, Adam Jędrzejko
Trenerzy: Małgorzata Jędrzejko, Adam Jędrzejko

25-27.01.2019 – Puchar Świata Seniorów Deutschnefen (Włochy)
Zawodnicy:
Julia Płowy, Klaudia Promny, Szymon Majdak, Rafał Zasuwa, Adam Jędrzejko
Trenerzy: Małgorzata Jędrzejko, Adam Jędrzejko

LUTY

31.01 -03.02.2019 Mistrzostwa Świata Seniorów Latzfons (Włochy)
Zawodnicy:
Julia Płowy, Klaudia Promny, Szymon Majdak, Rafał Zasuwa, Adam Jędrzejko
Trenerzy: Małgorzata Jędrzejko, Adam Jędrzejko

08 – 10.02.2019 Puchar Świata Seniorów Vatra Dornei (Rumunia)
Zawodnicy:
Julia Płowy, Klaudia Promny, Szymon Majdak, Rafał Zasuwa, Adam Jędrzejko
Trenerzy: Małgorzata Jędrzejko, Adam Jędrzejko

14 – 16.02.2019 Puchar Świata Seniorów Umhausen (Austria)
Zawodnicy:
Julia Płowy, Klaudia Promny, Szymon Majdak, Rafał Zasuwa, Adam Jędrzejko
Trenerzy: Małgorzata Jędrzejko, Adam Jędrzejko

JUNIORZY NA TORACH NATURALNYCH
STYCZEŃ

02 – 03.01.2019 Puchar Świata Juniorów Obdach – Winterleiten (Austria)
Zawodnicy:
Klaudia Promny, Julia Płowy, Zuzanna Orszulik, Emilia Krawczyk, Szymon Majdak, Rafał Zasuwa, Konrad Stano, Kacper Adamski, Oskar Malony, Mateusz Zuber
Trenerzy: Małgorzata Jędrzejko, Adam Jędrzejko, Mirosława Ogrodzka

05 – 06.01.2019 Puchar Świata Juniorów Seiseralm (Włochy)
Zawodnicy:
Klaudia Promny, Julia Płowy, Zuzanna Orszulik, Emilia Krawczyk, Szymon Majdak, Rafał Zasuwa, Konrad Stano, Kacper Adamski, Oskar Malony, Mateusz Zuber
Trenerzy: Małgorzata Jędrzejko, Adam Jędrzejko, Mirosława Ogrodzka

19 – 20.01.2019 Puchar Świata Juniorów Lass (Włochy)
Zawodnicy:
Klaudia Promny, Julia Płowy, Zuzanna Orszulik, Emilia Krawczyk, Szymon Majdak, Rafał Zasuwa, Konrad Stano, Kacper Adamski, Oskar Malony, Mateusz Zuber
Trenerzy: Małgorzata Jędrzejko, Adam Jędrzejko Mirosława Ogrodzka

LUTY

09 – 10.02.2019 Puchar Świata Juniorów Oberperfuss (Włochy)
Zawodnicy:
Klaudia Promny, Julia Płowy, Zuzanna Orszulik, Emilia Krawczyk, Szymon Majdak, Rafał Zasuwa, Konrad Stano, Kacper Adamski, Oskar Malony, Mateusz Zuber
Trenerzy: Małgorzata Jędrzejko, Adam Jędrzejko Mirosława Ogrodzka

16 – 17.02.2019 FIL YG Obdach-Winterleiten (Austria)
Zawodnicy:
Klaudia Promny, Julia Płowy, Zuzanna Orszulik, Emilia Krawczyk, Szymon Majdak, Rafał Zasuwa, Konrad Stano, Kacper Adamski, Oskar Malony, Mateusz Zuber
Trenerzy: Małgorzata Jędrzejko, Adam Jędrzejko Mirosława Ogrodzka

22 – 24.02.2019 Mistrzostwa Europy Juniorów Umhausen (Austria)
Zawodnicy:
Klaudia Promny, Julia Płowy, Zuzanna Orszulik, Emilia Krawczyk, Szymon Majdak, Rafał Zasuwa, Konrad Stano, Kacper Adamski, Oskar Malony, Mateusz Zuber
Trenerzy: Małgorzata Jędrzejko, Adam Jędrzejko Mirosława Ogrodzka