czas na polskie SANECZKARSTWO
budzik pzssan

Wiadomości


28 maja 2020

Powodzenia...

W drugim etapie konsultacji szkoleniowej w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu kadra narodowa seniorów w saneczkarstwie na torach lodowych sztucznie mrożonych realizuje program szkoleniowy poza halą sportową.

Czytaj więcej...

26 maja 2020

Seniorzy ponownie na konsultacji szkoleniowej w Karpaczu

W dniach 25 – 29 maja br. na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu realizowana jest druga majowa konsultacja kadry narodowej seniorów w saneczkarstwie na torach lodowych sztucznie mrożonych.

Czytaj więcej...

14 maja 2020

Seniorzy rozpoczęli treningi w Karpaczu respektując zalecenia Ministra Sportu i Ministra Zdrowia

Kadra narodowa seniorów w saneczkarstwie na torach lodowych sztucznie mrożonych przebywa na konsultacji szkoleniowej w Karpaczu.

Czytaj więcej...

12 maja 2020

Wspomnienie - Barbara Gorgoń-Flont - "piękna i dobra"

W rozkwicie wiosny, 13 kwietnia 2020 r. był ostatnim dniem życia wybitnej polskiej saneczkarki Barbary Gorgoń-Flont, absolwentki AWF w Warszawie, pięciokrotnej Mistrzyni Polski.

Czytaj więcej...

21 kwietnia 2020

Przedolimpijski sezon FIL 2020-21. Start w Europie, a potem zawody w Ameryce Północnej i Azji

Pekin jest pierwszym miastem, które zostało wybrane przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski gospodarzem zarówno letnich, jak i zimowych igrzysk olimpijskich.

Czytaj więcej...

06 kwietnia 2020

Spokojnych Świąt Wielkanocnych

Czytaj więcej...

04 kwietnia 2020

Zdalny trening w domu uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu

Zdalne nauczanie wymaga wiele uwagi i poświęcenia w nowej metodzie nauczania podobnie jest ze zdalnym treningiem w czasie epidemii.

Czytaj więcej...

02 kwietnia 2020

Zakazy w obszarze sportu

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 566), Ministerstwo Sportu informuje.

Czytaj więcej...

20 marca 2020

Kwarantanna w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu

Walka z korawirusem to ciężki czas dla nas wszystkich dlatego podjęliśmy tak mi się wydaje właściwą decyzje, dzięki uprzejmości szkoły Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu i Pani dyrektor Bogusławy Kozłowskiej.

Czytaj więcej...

17 marca 2020

Powrót saneczkarstwa naturalnego na Piękną Górę w Gołdapi

W dniu 11 marca 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Gołdapi odbyło się spotkanie przedstawicieli kierownictwa PZSSan z zastępcą burmistrza miasta Jackiem Morzy, któremu towarzyszył dyrektor OSiR Mariusz Kowalczuk.

Czytaj więcej...

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12