czas na polskie SANECZKARSTWO
budzik pzssan

Akcja promująca SMS Karpacz podczas obozu w Choszcznie w dniach 12-19 maj 2019

07 czerwca 2019, godz. 10:51  

A A A

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu zorganizowała w dniach 12-19 maja br. nad jeziorem w Choszcznie akcję promująca dla osób, które wybierają się do nas do szkoły od września 2019 roku oraz dla uczniów SMS Karpacz.

Był to obóz kondycyjno  - specjalistyczny czyli wszystko to co potrzebują w okresie wiosennym saneczkarze.Pływanie na kajakach i łodziach, lekkoatletyka terenowa, basen, jezioro, siłownia, sprawność oraz zajęcia treningowe nad morzem na wydmach piaskowych oraz  trening technicznych elementów startu saneczkowego (wiosłowanie w kolcach na tartanie, starty saneczkowe na platformie do tego specjalnie zbudowanej). Obóz był sfinansowany ze środków sponsora oraz dla osób już będących w SMS Karpacz ze środków UMWD . 

Uczestnicy obozu:

SMS Karpacz: 1. Klaudia Domaradzka. 2. Patrycja Karaś. 3. Anna Bryk. 4. Nikola Domowicz. 5. Weronika Bryk. 6. Weronika Karnaś. 7. Arkadiusz Dybalski. 8. Jakub Karaś.

Zawodnicy deklarujący uczestnictwo w szkoleniu SMS Karpacz od września 2019: 1. Dominika Piwkowska. 2. Arkadiusz Trojga. 3. Stanisław Bielawski. 4. Krzysztof Szulc. 

Trener i koordynator projektu "saneczkarstwo latem i zimą dla wszystkich" Przemysław Pochłód.

Opr. I zdjęcia: Przemysław Pochłód